Sık Sorulan Sorular

Paket mutfakta bir şube açmamla, kendi kendime bir şube açmam arasında nasıl bir fark var?

v

Diyelim ki bir restoran markanız var. İstanbul’da yeni bir bölgeye şube açıp, buradan paket servis yapmayı hedefliyorsunuz.

Bu süreci kendiniz yürütmek istiyorsanız; ihtiyacınız olan mutfak eşyalarına ciddi bir ön yatırım yapmanız, kuryelerle anlaşmanız, taahhütlü bir kira anlaşması yapmanız gerekiyor. Bunların hepsini yoluna koymak aylarınızı alacaktır. Restoranınız açıldıktan sonra ancak 2-3 sene içerisinde yaptığınız ön yatırımı amorti edebilirsiniz.

Paket Mutfak’ta ise bu ön yatırımların hiçbirini yapmanıza gerek yok. Bize mutfak ihtiyaçlarınızı söylüyorsunuz, size özel mutfağınızı 20 gün içinde hazır edip teslim ediyoruz. Böylece İstanbul’un yeni bir bölgesinde ilk aydan kâra geçen bir şubeniz oluyor.

Paket Mutfak beni hangi rutin maliyetlerden kurtarıyor?

v

Paket Mutfak, önceden sizin üzerinizde olan birçok maliyeti sizden devralır. Kuryeniz kaza mı yaptı? Mutfağınızda bir alet mi bozuldu? Rutin bakım veya temizlik mi yapılması lazım? Güvenlik veya yazılım giderleri? Bu gibi maliyetlerin hepsiyle Paket Mutfak ilgilenir. Sizden sadece lezzetli yemeklerinizi pişirmenizi ve müşterilerinizi mutlu etmenizi bekliyoruz; kalanı bizde :)

Paket Mutfak şubemde kimleri çalıştırmalıyım?

v

Dilerseniz önce “Paket Mutfak şubenizde kimlerin çalışmasına gerek yok?” sorusunu cevaplayalım.

Paket Mutfak’ta bir şube müdürüne ihtiyacınız yok, çünkü tipik bir restoranda bir şube müdürünün ilgilendiği bütün sorunlarla Paket Mutfak’ta deneyimli ve eğitimli kokpit ekibi ilgileniyor.

Paket Mutfak’ta kurye çalıştırmanıza gerek yok, çünkü kuryeniz bizden.

Paket Mutfak’ta muhasebeci masrafınız daha az, çünkü sizden ciddi bir muhasebe yükünü alıyoruz.

Son olarak, Paket Mutfak’ta bir kasiyere veya müşteri telefonlarını açan birine ihtiyacınız yok, çünkü Paket Mutfak Kokpit ekibi sizin telefonlarınızı sizin restoranınızın adıyla açıyor, müşterilerinizin siparişlerini ve geri bildirimlerini alıyor ve tüm tahsilat yükünü de sizin üzerinizden alıyor. Dolayısıyla Paket Mutfak şubenizde tek çalışması gereken ekip: mutfak ekibiniz.

Herhangi bir taahhüt istiyor musunuz?

v

Hayır. Biz size ve oluşturduğumuz iş modeline güveniyoruz; sizden herhangi bir taahhüt istemiyoruz.

Şirketimin henüz hiç şubesi yok, ancak girişiminiz ilgimi çekti. Yine de sizinle iletişime geçmeli miyim?

v

Şu anda başka şubeleri olan ve paket teslimat tecrübesi olan müşterilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Ancak çok yakında İstanbul’un birçok bölgesine yayılacağımız için, yakın gelecekte sizin gibi girişimcilerle de çalışmaya oldukça sıcak bakıyoruz. Dilerseniz yukarıdaki formu doldurarak veya aşağıdan bültenimize kayıt olarak bizimle iletişimde kalın, yeni şubelerimiz açıldığında ilk sizin haberiniz olsun.

Paket Mutfak şu anda nerede, ileride hangi lokasyonlarda olacak?

v

Şu anda Paket Mutfak Ataşehir ve Maslak şubelerimiz faaliyet göstermektedir. Önümüzdeki yıl, Avrupa ve Anadolu yakasının yüksek nüfuslu bölgelerinde şubelerimizi açmaya devam edeceğiz.

Online sipariş sistemleriyle entegrasyonunuz bulunuyor mu?

v

Evet. Paket Mutfak’ta kullandığımız yazılımın Yemeksepeti, Getir Yemek ve Trendyol Yemek ile entegrasyonu bulunuyor. Dilerseniz kendi internet siteniz veya mobil uygulamanız yoluyla gelen siparişlerin entegrasyonunu da kısa sürede sağlayabiliriz.

Koronavirüs sürecinde aldığınız önlemler neler?

v

- Paket Mutfak giriş çıkışlarını turnikeli dezenfekte aracı ile kontrol ediyoruz. Bu turnikeli sistem, üzerine çıktığınızda ayakkabılarınızı dezenfekte ediyor. Aynı şekilde, siz ellerinizin dezenfekte işlemini gerçekleştirmeden turnike kilidi açılmıyor.
- Tüm mutfaklarımızı düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.
- Binamızın belirli noktalarına ortak kullanım için el dezenfektanı yerleştirdik.
- Binamızın genel temizlik sıklığını artırdık.
- Sağlığımız için sosyal mesafeyi koruyoruz.

Bize Ulaşın

Kısa bir telefon görüşmesinden sonra sizi Ataşehir şubemizde misafir edelim. Böylece hem müşterilerimizin paket servis sürecini deneyimleyebilir, hem de boş mutfaklarımızı gezebilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurduktan sonra 24 saat içerisinde temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.