Here's a dismissible notice for cookies notices etc.
Dismiss

Search

Markalarımız

Şerifali Köftecisi

Esnaf lokantası ruhunu Şerifali Köftecisi'nde yaşatıyoruz. İmza ürünümüz köftemiz, günlük ürettiğimiz taze etlerle usta şeflerimizin ellerinde dillere destan köftelere dönüşüyor. Ruhunuzu ısıtacak, hayatınızda yediğiniz en iyi köfteyi yemeye davet ediyoruz.

Master Salad

Özümüz tazelik. Doğrudan tarladan aldığımız sebzelerimizi yıkama havuzlarında son derece iyi yıkayarak doyurucu ve bol soslu salatalar hazırlıyoruz

Kuzen Kanat

Ülkemizin mangal kültürüne olan sevdamızla mangal yüreğimizi harmanladık, kendimizi sulu, yumuşak ve baharatı tam ayarında kanatlar pişirmeye adadık. Eşi benzeri olmayan tütsülü mangal tadı artık evinizde.

Birader Burger

İyi bir burger yerken paylaşılan kahkahalar ve arkadaşlarla yaratılan anılara tat katmak için burger yapıyoruz. Kömür ateşinde pişen sulu etimiz ve özel sosumuzla, hafızalarınızdan silinmeyecek ve dost akşamlarınızın vazgeçilmesi olacak burgerler hazırlıyoruz.

Dürümlerin Efendisi

Ne yaptık ne ettik, sokağın ruhunu ambalajımıza sığdırdık. Enfes dürümlerimizle sokak lezzetlerini siz neredeyseniz oraya getiriyoruz.

İstanbowl

İlhamını İstanbul’un canlılığından alan bowl markamızın kaselerinde şehrin çeşitliliğini kutluyoruz. Dışarıdan bakanın karmaşa gördüğü ama yaşayanın vazgeçemediği İstanbul gibi, İstanbowl da bowl sevenlerin kalbini fethetmeye hazır.

Ⓒ Paket Mutfak 2024 | Privacy Policy